KALICI GÖZ ÇEVRESİ MAKYAJI

Kalıcı makyaj eyeliner uygulaması ile; Küçük görüntüsü rahatsızlık veren gözler daha büyük gösterilebilir. Çok büyük görüntüsü olan gözler daha çekik ve küçük hale getirilebilir. Silinebilir eyeliner uygulamasında başarısız olan bayanlarda sürekli hale getirilebilir. Gözler iddialı  ve çekici hale getirilebilir. Çok bitişik olduğu düşünülen gözler daha ayrık gösterilir.

Kalıcı eyeliner kalemle yapılan sürmeler kadar kalın ve koyu olmaz. Cildin içinde kalan pigmentler soluk bir çizgi oluşturur ve gözleri belirginleştirir.

Normal eyeliner veya göz kalemiyle sürülen boyalar cildin yüzeyinde olduğu için parlak ve çok koyu görünür. Kalıcı makyajda ise pigmentler cildin içinde kaldığından, sürmenin rengi daha mat ve daha soluk bir siyahlıkta olur. Bu pastel gölge veya sürme, kirpikleri az yahut seyrelmiş olan gözlerin ifadesini çok geliştirir.

 

Kalıcı Makyaj Eyeliner : Kirpiklere dolgun görünüm ve gözlere anlamlı bir bakış verebilmek için üst ve alt kirpiklere uygulanır. Tercihinize ve cildinize göre ,kullandığınız makyaja uyumlu dizaynda yapılır .